Zobrazuji všech 7 výsledků

Show 1000

Začátečnický set – Palubkový úl

4 390 
Začátečnický set - Palubkový úl se skládá z nástavkového úlu N3pl - Var ,vybaveného rámky s mezerníky ,mateří mřížkou kovovou v rámu a strůpkovou folií  s prolisem.   Velký úl K39 s varroa dnem V13 nerez, skládající se ze tří nástavků a přesazeného víka z pozinkovaného plechu. Úl je studené i teplé stavby, zateplen 2 cm silným polystyrenem v místech návstavků a víka. Obsahuje 33 rámků rozměru 39×24 cm. Díky přesazenému víku je úl vhodný pro použití jako volně stojící úl. Mateří mřížka v rámu spolehlivě oddělí plodiště od medníků a zachová včelí mezeru.

Začátečnický set – Palubkový úl – Plus

4 800 
Začátečnický set - Palubkový úl se skládá z nástavkového úlu N3pl - Var ,vybaveného rámky s mezerníky ,mateří mřížkou kovovou v rámu a strůpkovou folií  s prolisem.   Velký úl K39 s varroa dnem V13 nerez, skládající se ze dvou nástavků, jedním nástavkem s oknem a přesazeného víka z pozinkovaného plechu. Úl je studené i teplé stavby, zateplen 2 cm silným polystyrenem v místech návstavků a víka. Obsahuje 33 rámků rozměru 39×24 cm. Díky přesazenému víku je úl vhodný pro použití jako volně stojící úl. Mateří mřížka v rámu spolehlivě oddělí plodiště od medníků a zachová včelí mezeru.

Začátečnický set – Polyuretanový úl

5 498 
Začátečnický set - Polyuretanový úl se skládá z nástavkového úlu P3st - Var ,vybaveného rámky s mezerníky ,mateří mřížkou kovovou v rámu a difusní strůpkovou folií  s prolisem.   Polyuretanový úl na 11 rámků 39×24 cm o třech nástavcích s paropropustnou střechou v kombinaci s varroa dnem V13 nerez. Úl je vyráběn z polyuretanových desek 50 mm silných, oboustranně potažených hliníkovou fólií, která je lehce omyvatelná. Kompatibilita a pevnost jednotlivých dílů je zaručena použitím masivních lišt impregnovaných z venkovní části luxolem a hliníkovým profilem chránícím rohy. Polyuretan je používán při výrobě mrazících boxů, kde se skladují potraviny. Mateří mřížka v rámu spolehlivě oddělí plodiště od medníků a zachová včelí mezeru.

Začátečnický set – Polyuretanový úl – plus

5 908 
Začátečnický set - Polyuretanový úl se skládá z nástavkového úlu P3st - Var ,vybaveného rámky s mezerníky ,mateří mřížkou kovovou v rámu a difusní strůpkovou folií  s prolisem.   Polyuretanový úl na 11 rámků 39×24 cm o dvou nástavcích, jedním s oknem, paropropustnou střechou v kombinaci s varroa dnem V13 nerez. Úl je vyráběn z polyuretanových desek 50 mm silných, oboustranně potažených hliníkovou fólií, která je lehce omyvatelná. Kompatibilita a pevnost jednotlivých dílů je zaručena použitím masivních lišt impregnovaných z venkovní části luxolem a hliníkovým profilem chránícím rohy. Polyuretan je používán při výrobě mrazících boxů, kde se skladují potraviny. Mateří mřížka v rámu spolehlivě oddělí plodiště od medníků a zachová včelí mezeru.

Začátečnický set – LightGor úl

4 953 
Začátečnický set - LightGor úl se skládá z nástavkového úlu L3st - Var ,vybaveného rámky s mezerníky ,mateří mřížkou kovovou v rámu a difusní strůpkovou folií  s prolisem.   LightGor úl na 11 rámků 39×24 cm o třech nástavcích a paropropustnou střechou v kombinaci s varroa dnem V13 nerez. Je inovační novinkou díky svému materiálu, ze kterého jsou zhotoveny stěny. Úl je velmi lehký, snadno udržovatelný a voděodolný. Vnější dřevěné části LightGor úlu jsou impregnovány luxolem. Pevnost a tuhost zaručuje voštinová konstrukce materiálu. Tepelený odpor použitého materiálu je srovnatelný s měkkým dřevem silným 4,7cm.

Začátečnický set – Včelařské pomůcky 1.

1 666 
Začátečnický set - Včelařské pomucky 1. Obsahuje základní pomůcky.
 • Včelařskou kombinézu s klouboukem
 • Rukavice
 • Dýmák
 • Knot do dýmáku
 • Rozpěrák
 • Smetáček

Začátečnický set – Včelařské pomůcky 2.

2 668 
Začatečnický set - Včelařské pomůcky 2. Obsahuje základní pomůcky.
 • Včelařskou kombinézu s klouboukem
 • Rukavice
 • Dýmák
 • Knot dio dýmáku
 • Rozpěrák
 • Smetáček
 • Přepravní box
 • Plemenáč